Logopeda

mgr Katarzyna Knopik

filolog polski, pedagog, specjalista terapii ręki, ale przede wszystkim LOGOPEDA

Absolwentka pięcioletnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (kierunek filologia polska z logopedią). Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i kursów dokształcających z zakresu diagnozy, terapii oraz wspomagania rozwoju dziecka.

Od września 2016 roku prowadzę Pracownię Logopedyczną LoogoMOWA w Olkuszu.


W lutym 2015 roku w mojej głowie, z potrzeby pisania, zupełnie spontanicznie zrodził się niewinny pomysł, a za nim szybka decyzja, która zmieniła moje życie niemal o 180 stopni. Tak oto powstała LoogoMOWA – blog dla rodziców, logopedów, pedagogów, nauczycieli i każdego, któremu bliska jest troska o prawidłowy rozwój dziecka. Co wydarzyło się od tego czasu? Wiele!

Skończyłam studia. Otworzyłam własny gabinet logopedyczny. Znalazłam fantastyczną pracę, która sprawia mi przyjemność i każdego dnia dostarcza najpiękniejszych emocji. Nawiązałam współpracę z osobami, które tak jak ja z pasją i zaangażowaniem realizują swoje marzenia wierząc, że ich ciężka praca ma sens. Poznałam wielu wspaniałych ludzi (małych i tych ciut większych), którzy wnieśli do mojego życia mnóstwo radości, niewinnej beztroski, uśmiechu, ale także pokory, spokoju i determinacji w dążeniu do celu.
Dziś świadomie realizuję swoje pasje, szukam nowych rozwiązań, uczę się, rozwijam, podejmuję wyzwania, by każdego dnia być lepszym człowiekiem i lepszym logopedą.


Na co dzień, poza gabinetem logopedycznym, pracuję jako logopeda w przedszkolu. Prowadzę autorskie zajęcia profilaktyczne, indywidualną terapię logopedyczną dzieci z zaburzeniami mowy i rozwoju oraz zajęcia z terapii ręki. Jestem także nauczycielem akademickim jednej ze śląskich uczelni, współtworzę programy terapeutyczne oraz prowadzę badania naukowe na temat rozwoju mowy dziecka.


Zapoznaj się z ofertą edukacyjną !

loogomowa-plakat