Logopeda

mgr Katarzyna Knopik

filolog polski, pedagog, specjalista terapii ręki, ale przede wszystkim LOGOPEDA

Absolwentka pięcioletnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Pedagogicznym im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (kierunek filologia polska z logopedią). Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i kursów dokształcających z zakresu diagnozy, terapii oraz wspomagania rozwoju dziecka.

Od września 2016 roku prowadzę Pracownię Logopedyczną LoogoMOWA w Olkuszu.


W lutym 2015 roku w mojej głowie zupełnie spontanicznie zrodził się z pozoru niewinny pomysł, a za nim szybka decyzja, która zmieniła moje życie niemal o 180 stopni i sprawiła, że właśnie czytasz tę historię.

Tak powstała LoogoMOWA – blog dla rodziców, logopedów, pedagogów, nauczycieli i każdego, któremu bliska jest troska o rozwój dziecka. Blog, który swego czasu był jednym z najszybciej rozwijających się blogów specjalistycznych w sieci. Blog, który w niemal rok zdobył kilkanaście tysięcy obserwatorów. Blog, który stał się moją pasją i pracą każdego dnia motywując do działania. Co wydarzyło się od tego czasu? Wiele – wiele dobrego!

Skończyłam studia. Otworzyłam własny mobilny gabinet logopedyczny. Znalazłam fantastyczną pracę, która sprawia mi przyjemność i każdego dnia dostarcza najpiękniejszych emocji. Odkryłam miejsca, które pozwalają mi się rozwijać i których częścią się stałam. Nawiązałam współpracę z osobami, które tak jak ja z pasją i zaangażowaniem realizują swoje marzenia wierząc, że ich ciężka praca ma sens.

Poznałam wielu wspaniałych ludzi (małych i tych ciut większych), którzy wnieśli do mojego życia mnóstwo radości, niewinnej beztroski, uśmiechu, ale także pokory, spokoju i determinacji w dążeniu do celu.

Dziś świadomie realizuję swoje pasje, wciąż szukam nowych rozwiązań, nieustannie się uczę i rozwijam, podejmuję coraz to nowe wyzwania, by każdego dnia być lepszym człowiekiem i lepszym logopedą.

Jedno pozostaje niezmienne: Kocham swoją pracę, jestem wdzięczna za to w jakim miejscu jestem, bo uwielbiam to co robię i wiem, że podążam dobrą drogą.

Zapraszam do mojego świata …
🌏 www.loogomowa.pl
📸 www.instagram.com/loogomowa


Na co dzień, poza mobilnym gabinetem logopedycznym, pracuję czynnie jako logopeda w przedszkolu. Prowadzę autorskie zajęcia profilaktyczne, indywidualną terapię logopedyczną dzieci z zaburzeniami mowy i rozwoju oraz zajęcia z terapii ręki. Jestem także nauczycielem akademickim jednej ze śląskich uczelni, współtworzę programy terapeutyczne oraz prowadzę badania naukowe na temat rozwoju mowy dziecka.


Zapoznaj się z ofertą edukacyjną !

loogomowa-plakat